Gali padėti kiekvienasGALI PADĖTI KIEKVIENAS

Norite padėti paukščiams, norite prisidėti prie mūsų šalies gamtos išsaugojimo, tačiau nežinote, kaip galite tai padaryti?
Padėti ir prisidėti galite:
• skirdami dalį savo brangaus laiko ir dalyvaudami mūsų organizuojamose paukščių apskaitose bei palaikydami mūsų idėjas,
• informuodami apie mūsų projektą ir veiklą visus, kas Jūsų manymu galėtų dalyvauti mūsų veikloje. Geriausia reklama yra tiesiogiai vieno asmens kitam perduodama gera žinia,
• paremdami mūsų vykdomą projektą finansiškai.

Kaip galite tai padaryti, mūsų patarimai ir pasiūlymai būtų tokie:

1) Gal Jūs galite ir norėtumėte dalyvauti atliekant paukščių apskaitas? Gal jau dabar pažįstate daugelį paukščių? Jei ne, tuomet plačiau pasidomėkite šioje svetainėje nušviesta mūsų veikla. Jūs tikrai galite išmokti pažinti paukščius. Tam reikia noro ir truputį valios. Pradžioje Jums užduotis gali būti visai nedidelė – išvykti į gamtą vos 2-3 ankstyvus rytus pavasarį ir vasarą. Kreipkitės - mes Jus įjungsime į savo būrį.

2) Apie mūsų veiklą informuokite tuos, kas manote domisi ar gal būt domėtųsi mūsų idėjomis, mūsų veikla. Gal tokie žmonės nesinaudoja žiniatinkliu, gal šiuo metu labai užsiėmę (todėl apie tai dar nežino)? Gal jie norėtų dalyvauti atliekant paukščių apskaitas, vykdant šį Lietuvos ornitologų draugijos įprastų paukščių stebėsenos projektą? Jei jie neblogai pažįsta paukščius, tuomet labai puiku! Jei jie tik turi noro išmokti pažinti paukščius, mes patarsime, padėsime mokintis metodiškai.

3) Pasinaudokite LR Labdaros ir paramos įstatymu numatyta galimybe mūsų projektą paremti, pervedant 2 % nuo savo pajamų mokesčio sumos. Jūsų parama labai reikalinga paukščių stebėsenai vykdyti. Detaliau žiūr. čia.

4) Jei esate verslininkas, paremkite Lietuvos ornitologų draugiją tiksline parama mūsų projektui vykdyti. Šiuo metu labiausiai trūksta lėšų plėtojant miškų ūkio veiklos biologinę indikaciją, vykdant stebėsenos darbus atokiausiuose šalies regionuose.